Sėkmingi "Judesio" pasirodymai

Gruodžio 14 d. Kaune KTU sporto centre vyko respublikinis aerobinės gimnastikos "Kalėdinis turnyras 2019". Puikiai pasirodė mokyklos sportininkės. Mintautė Kernazickaitė merginų vieneto rungtyje iškovojo penktą vietą ir pasipuošė turnyro medaliu.
Grupinį pratimą, kurį atliko Mintautė Kernazickaitė, Estela Abromavičiūtė, Dominyka Tamulevičiūtė, Urtė Samerdokaitė, Rugilė Samerdokaitė, teisėjos įvertino aukščiausiais balais. Mergaitės tapo čempionėmis. Joms buvo įteiktos taurės.
Gruodžio 15 d. Vilniuje Vaikų ir jaunimo centre vyko tarptautinis šiuolaikinių šokių konkursas "Space Christmas Celebration". "Judesio" šokėjos laimėjo taures, įteiktos nominacijas už techniką ir graciją. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.