Sėkmingi "Judesio" pasirodymai

Gruodžio 14 d. Kaune KTU sporto centre vyko respublikinis aerobinės gimnastikos "Kalėdinis turnyras 2019". Puikiai pasirodė mokyklos sportininkės. Mintautė Kernazickaitė merginų vieneto rungtyje iškovojo penktą vietą ir pasipuošė turnyro medaliu.
Grupinį pratimą, kurį atliko Mintautė Kernazickaitė, Estela Abromavičiūtė, Dominyka Tamulevičiūtė, Urtė Samerdokaitė, Rugilė Samerdokaitė, teisėjos įvertino aukščiausiais balais. Mergaitės tapo čempionėmis. Joms buvo įteiktos taurės.
Gruodžio 15 d. Vilniuje Vaikų ir jaunimo centre vyko tarptautinis šiuolaikinių šokių konkursas "Space Christmas Celebration". "Judesio" šokėjos laimėjo taures, įteiktos nominacijas už techniką ir graciją. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.