Jaunimo Susitikimų diena: „Perkeičia vandenį“

Lapkričio 30 d. Kaune KTU statybos ir architektūros fakultete vyko jaunimo Susitikimų diena: „Perkeičia vandenį“. Šį diena buvo ypatinga, nes Kauno arkivyskupijos jaunimo centras šventė savo 25 – ąjį gimtadienį.  Renginyje dalyvavo apie 400 jaunų žmonių iš skirtingų Lietuvos miestų. Pati renginio tema kvietė jaunimą pamąstyti ir pasikalbėti apie svarbius gyvenimo klausimus, apie gyvenimo kasdienybę, kad ji būtų džiugi ir prasminga.

Jaunimui liudijo virtuvės šefas Gian Luca Demarco, apie savo gyvenimo perkeitimą ir priklausomybių įveikimą kalbėjo jaunuolis Karolis. Vėliau vyko teminiai užsiėmimai skirtingomis temomis: „Kaip žinios apie Dievą keičia tikėjimą?“, „Ką keičia vienas kavos puodelis?“, „Nepakeičiamų yra?!“, „Stebuklai! Egzistuoja?“, „Tik vaikinams“, „Tik merginoms“ ir t.t. Po informatyvios organizacijų mugės vyko šv. Mišios, kurioms vadovavo Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius.

Programos pabaigoje vaišinomės gimtadienio tortu ir dalyvavome vakaro linksmybėse.

Mokinius lydėjo tikybos mokytoja Daiva Butkevičienė.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.