Jaunimo Susitikimų diena: „Perkeičia vandenį“

Lapkričio 30 d. Kaune KTU statybos ir architektūros fakultete vyko jaunimo Susitikimų diena: „Perkeičia vandenį“. Šį diena buvo ypatinga, nes Kauno arkivyskupijos jaunimo centras šventė savo 25 – ąjį gimtadienį.  Renginyje dalyvavo apie 400 jaunų žmonių iš skirtingų Lietuvos miestų. Pati renginio tema kvietė jaunimą pamąstyti ir pasikalbėti apie svarbius gyvenimo klausimus, apie gyvenimo kasdienybę, kad ji būtų džiugi ir prasminga.

Jaunimui liudijo virtuvės šefas Gian Luca Demarco, apie savo gyvenimo perkeitimą ir priklausomybių įveikimą kalbėjo jaunuolis Karolis. Vėliau vyko teminiai užsiėmimai skirtingomis temomis: „Kaip žinios apie Dievą keičia tikėjimą?“, „Ką keičia vienas kavos puodelis?“, „Nepakeičiamų yra?!“, „Stebuklai! Egzistuoja?“, „Tik vaikinams“, „Tik merginoms“ ir t.t. Po informatyvios organizacijų mugės vyko šv. Mišios, kurioms vadovavo Kauno arkivyskupijos apaštalinis administratorius vyskupas Algirdas Jurevičius.

Programos pabaigoje vaišinomės gimtadienio tortu ir dalyvavome vakaro linksmybėse.

Mokinius lydėjo tikybos mokytoja Daiva Butkevičienė.