Tolerancijos dienos paminėjimas

Kulautuvos pagrindinės mokyklos bendruomenė atsiliepė į Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą paminėti tarptautinę Tolerancijos dieną ir prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos švyturys“. Visą savaitę jaunesnieji mokiniai spalvino ir piešė tolerancijos švyturius, bandė paaiškinti, kaip jie supranta žodį „tolerancija“. Vyresnių klasių mokiniai aptarė istorinius įvykius, nepakantumą kitokiam, analizavo tolerancijos/netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje. Visi, kas norėjo, surado laiko per pamoką, klasės valandėlę pasikalbėti apie pagarbą kitam, apie kitokį šalia mūsų.

Mokinių tarybos nariai nupiešė didelį Tolerancijos švyturį, kurį papuošė mokinių mintimis apie toleranciją. Lapkričio 15-ąją dieną, po trijų pamokų, vyko renginys šiai dienai paminėti. Prie Tolerancijos švyturio  dar kartą buvo prisiminta, kaip svarbu sugyventi taikiai, būti pakantiems vienas kitam. Renginį užbaigė 10 klasės mokinių Vestinos ir Viltarės Vitkauskaičių atliekama daina.

 

Socialinė pedagogė Elvyra Lukoševičienė

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.