"Judesio" šokėjos tarp geriausių konkurse-festivalyje "Ant stogo"

Spalio 26 d. Vilniuje vyko respublikinis šiuolaikinių šokių konkursas - festivalis "Ant stogo". Džiugu, kad Kulautuvos pagrindinės mokyklos aerobikos ir šiuolaikinių šokių kolektyvo "Judesys" šokėjos laimėjo dvi pirmas vietas, Teisėjos iš Lietuvos ir Ukrainos skyrė aukščiausius įvertinimus pasirodymams "Stebuklingas lagaminas" ir "Mes ne tokios". Urtė Samerdokaitė, Rugilė Samerdokaitė, Mintautė Kernazickaitė, Greta Mažeikaitė, Gabija Grabauskaitė, Aurėja Biliūnaitė, Gerda Enzi, Urtė Veličkaitė, Deiva Kaminskaitė, Elena Bernotaitė, Elena Abramavičiūtė, Dorotėja Bernotaitė, Ieva Laurinavičiūtė, Gabija Dzetaveckaitė, Beatričė Skapčiūtė, Saulė Šileikaitė, Aira Kupčiūnaitė, Mika Kaminskaitė pasipuošė aukso medaliais. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.