JAUNIMO DIENA ŠILUVOJE

Kiekvienais metais rugsėjo mėnesį Šiluvoje yra švenčiami Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai. Gražus būrelis mūsų mokyklos mokinių atvyko į Šiluvą ir dalyvavo jaunimo susitikimų dienoje. Įdomioje renginio programoje jaunuoliai klausėsi mokymo apie gyvenimo prasmę ir tikslus, dalyvavo Šv. Mišiose, kurias aukojo Lietuvos vyskupai. Pastiprinę savo kūną maistu, vakarinėje programos dalyje, jaunimas šoko ir žaidė įvairius žaidimus. Vėliau Šiluvos Bazilikoje, kurioje yra Mergelės Marijos paveikslas, garsėjantis stebuklais ir malonėmis, suklaupėme tyliai maldai ir giesmei. Buvo smagu susirasti naujų draugų, išgyventi bendrystės džiaugsmą, pasisemti dvasinių ir fizinių jėgų.  Mokinius lydėjo tikybos mokytoja Daiva Butkevičienė.      Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.