1–4 klasių mokinių aplinkosauginis projektas „Pirkinių krepšeliai“

Gegužės 31 d. Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus salėje vyko projektų konkurso „Moksleiviai – bendruomenei“ Veiksmo diena - projektų pristatymas. Kulautuvos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinės Elena Bernotaitė ir Deiva Kaminskaitė pristatė savo mokyklos 1-4 klasių aplinkosauginį projektą „Pirkinių krepšeliai“. Mokyklos pradinukai, siekdami kuo mažiau naudoti plastikinių maišelių, siuvo daugkartinio naudojimo krepšius. Vaikams pagelbėjo jų mamos, močiutės, mokytojos. Jos pasiuvo krepšelius iš natūralaus audinio, o vaikai krepšelius išpuošė savo piešiniais. Iš viso buvo pasiūti 69 krepšeliai. Kviečiame visus saugoti gamtą, nenaudoti vienkartinių plastikinių maišelių, o pasisiūti daugkartinio naudojimo krepšius.Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.