1–4 klasių mokinių aplinkosauginis projektas „Pirkinių krepšeliai“

Gegužės 31 d. Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus salėje vyko projektų konkurso „Moksleiviai – bendruomenei“ Veiksmo diena - projektų pristatymas. Kulautuvos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinės Elena Bernotaitė ir Deiva Kaminskaitė pristatė savo mokyklos 1-4 klasių aplinkosauginį projektą „Pirkinių krepšeliai“. Mokyklos pradinukai, siekdami kuo mažiau naudoti plastikinių maišelių, siuvo daugkartinio naudojimo krepšius. Vaikams pagelbėjo jų mamos, močiutės, mokytojos. Jos pasiuvo krepšelius iš natūralaus audinio, o vaikai krepšelius išpuošė savo piešiniais. Iš viso buvo pasiūti 69 krepšeliai. Kviečiame visus saugoti gamtą, nenaudoti vienkartinių plastikinių maišelių, o pasisiūti daugkartinio naudojimo krepšius.