1–4 klasių mokinių aplinkosauginis projektas „Pirkinių krepšeliai“

Gegužės 31 d. Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus salėje vyko projektų konkurso „Moksleiviai – bendruomenei“ Veiksmo diena - projektų pristatymas. Kulautuvos pagrindinės mokyklos 3 klasės mokinės Elena Bernotaitė ir Deiva Kaminskaitė pristatė savo mokyklos 1-4 klasių aplinkosauginį projektą „Pirkinių krepšeliai“. Mokyklos pradinukai, siekdami kuo mažiau naudoti plastikinių maišelių, siuvo daugkartinio naudojimo krepšius. Vaikams pagelbėjo jų mamos, močiutės, mokytojos. Jos pasiuvo krepšelius iš natūralaus audinio, o vaikai krepšelius išpuošė savo piešiniais. Iš viso buvo pasiūti 69 krepšeliai. Kviečiame visus saugoti gamtą, nenaudoti vienkartinių plastikinių maišelių, o pasisiūti daugkartinio naudojimo krepšius.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.