Mokomės kitaip

            Ankstų gegužės 28–osios rytą gausus būrys vyresniųjų klasių mokinių bei keturi mokytojai išvyko į Pamario kraštą. Nors gamta nedžiugino puikiu oru – visą kelią lijo lietus, bet nuotaika buvo puiki.

            Pirmąją pamoką, kuri vyko Ventės Rago ornitologinėje stotyje, vedė Ventės Rago ornitologinės stoties vedėjas Vytautas Jusys. Jis papasakojo mokiniams apie paukščių migraciją ir žiedavimą, trumpai apžvelgė ornitologinės stoties istoriją. Mokiniai stebėjo, kaip žieduojami paukščiai, turėjo galimybę juos paleisti į laisvę.

            Toliau kelias vedė į seniausią Lietuvoje Ventės Rago švyturį, kuriam jau 156 metai. Įvijais laiptais pasikėlę į švyturį, mokiniai galėjo apžvelgti Ventės Rago apylinkes, stebėti vandens paukščių gausą ir įvairovę.

            Antroji pamoka vyko Kintuose, kur mokiniai aplankė didžiausią Lietuvoje tują, apžiūrėjo Vydūno namą-muziejų.

            Trečioji pamoka prasidėjo Mingės kaime, kuris dar vadinamas Lietuvos Venecija, nes vietoj gatvės čia teka Minijos upė. Čia visi sėdo į laivą ,,Šturmai“ ir Minijos upe nuplaukė iki Kuršių marių.

Kelionės metu gidė pasakojo apie Pamario krašto žmonių verslą, žvejybą, gamtos ypatumus, šių dienų turizmą. Laivas ilsėjosi Uostadvario uoste. Ten mokiniai įkopė į švyturį.

Po įspūdingos kelionės, prikaupę įspūdžių ir papildę savo žinių bagažą, mokiniai grįžo į gimtąją Kulautuvą.

 Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas
LIONS QUEST LIETUVA
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas
Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.