Susitikimas su bendruomenės pareigūnais

Gegužės 7 d. Kulautuvos pagrindinėje mokykloje lankėsi Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnai Živilė Liutkevičė ir Linas Rudys. Su 7–10 klasių mokiniais jie bendravo nepilnamečių atsakomybės tema. Pareigūnai išsamiai pristatė nepilnamečių atsakomybę dėl chuliganiško elgesio, alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimo. Buvo pademonstruotas narkotinių medžiagų aptikimo testas nuo lygių paviršių, taip pat pasidžiaugta, kad mūsų mokykloje narkotinių medžiagų neaptikta. Svečiai kvietė nepamiršti, kad visi turi ne tik teises, bet ir pareigas, todėl privalu jas vykdyti.

Elvyra Lukoševičienė, socialinė pedagogė