Susitikimas su bendruomenės pareigūnais

Gegužės 7 d. Kulautuvos pagrindinėje mokykloje lankėsi Kauno apskrities VPK Viešosios tvarkos valdybos bendruomenės pareigūnai Živilė Liutkevičė ir Linas Rudys. Su 7–10 klasių mokiniais jie bendravo nepilnamečių atsakomybės tema. Pareigūnai išsamiai pristatė nepilnamečių atsakomybę dėl chuliganiško elgesio, alkoholio ir narkotinių medžiagų vartojimo. Buvo pademonstruotas narkotinių medžiagų aptikimo testas nuo lygių paviršių, taip pat pasidžiaugta, kad mūsų mokykloje narkotinių medžiagų neaptikta. Svečiai kvietė nepamiršti, kad visi turi ne tik teises, bet ir pareigas, todėl privalu jas vykdyti.

 Elvyra Lukoševičienė, socialinė pedagogė

 

 Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.