Eruditų turnyras Kulautuvos pagrindinėje mokykloje

Balandžio 18 dieną mūsų mokykloje rinkosi Kauno r. 8-10 klasių mokinių komandos  –  mokykloje vyko tradicinis, dešimtasis Eruditų turnyras. Sulaukėme svečių iš Neveronių, Domeikavos bei Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijų, taip pat dalyvavo 2 Kulautuvos mokyklos komandos ,,Gudručiai”  ir ,,Intelectus”.

Pirmiausiai mokiniams reikėjo įveikti 1-jį turą – atsakyti į 40 klausimų pasirenkant 1 iš penkių atsakymų. Antrąjame ture komandoms teko atpažinti 10 augalų, 10 gyvūnų ir 10 žymių žmonių. Trečiąjame ture mokiniai turėjo ,,suporuoti“ atradimus ir atradėjus, rasti trijų duotų žodžių sąsają, pabaigti teiginius. Ketvirtąjame ture komandos sprendė loginę užduotį.

Vyko arši ir permaininga kova, kurią laimėjo Domeikavos komanda, antra buvo  Kulautuvos komanda ,,Gudručiai“, treti – Neveronių gimnazistai.

Sveikiname ,,Gudručių“ komandą: Deimantę Riepšaitę, Laurą Kuznecovaitę, Beną Alonderį ir Erviną Prokopavičių

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais, kuriuos įsteigė Aurelijos Makūnienės paramos fondas.

Eruditų turnyro užduotis kūrė ir jį vedė mokytoja Kolomba Bulotienė.

Ačiū direktorės pavaduotojai Odetai Burneikienei ir mokytojai Linai Juškienei už teisėjavimą

Karolina Pielakauskaitė, projekto komandos narė