Gavėnios susikaupimo vakarai jaunimui

Kiekvieną Gavėnios laikotarpio ketvirtadienį Kauno II dekanato parapijose vyko susikaupimo vakarai skirti jaunimui. Gavėnia – yra keturiasdešimties dienų pasiruošimo Velykų šventei laikotarpis Tai yra laikas, kai apriboję savo reikalus ir pasaulio rūpesčius, galime daugiau laiko skirti gyvenimo prasmės ir moralinių vertybių apmąstymui. Tai yra puikus metas peržvelgti savo santykį su Dievu, su savimi ir su kitais.

Smagu buvo atvykti į Raudondvarį, Babtus, Paštuvą, Vilkiją ir drauge su šių parapijų jaunimu pajusti Gavėnios laikotarpio sakralumą, Kulautuvos Bažnyčioje Gavėnios susikaupimo vakaras vyko kovo 17 dieną. Žvakių šviesoje giedojome Taize giesmeles, klausėmės Šventojo Rašto skaitinių, bandėme išgirsti savo širdies balsą. Buvo smagu pajusti tikėjimo bendrystę, pastebėti šalia esantį. Karmėlavos parapijos klebonas Virginijus Veprauskas perskaitė sąžinės sąskaitą ir pakvietė visus atlikti išpažintį. Daugelis savo širdyje pajuto ramybę ir išgyveno džiaugsmą. Vakaro pabaigoje ragavome skanių vaišių ir dalinomės savo patirtimi apie jaunimui rūpimus klausimus.

Tikybos mokytoja

Daiva Butkevičienė