PASAULIO JAUNIMO DIENŲ RENGINYS RAUDONDVARYJE

Sausio 26 – 27 dienomis Raudondvario dvare įvyko unikalus skrydis į Panamą. Šiame mieste vyko pasaulio jaunimo dienos. Jauni žmonės Raudondvaryje tiesioginiu teletiltu buvo sujungti su Popiežiumi Pranciškumi ir galėjo pasiklausyti prasmingos jo kalbos. Skrydžio reisas truko aštuonias valandas ir jame netrūko nei pramogų, nei maldų. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai kartu su kitais 600 – tais jaunuolių iš Vilniaus, Kauno ir Panevėžio vyskupijų.

Po įspūdingo renginio atidarymo, iš Panamos klausėmės vyskupų Dariaus Trijonio ir Kęstučio Kėvalo katechezių. Vėliau vyko susitaikinimo ir šlovinimo vakaras su grupe „RUAH“. Pramoginė dalis pradidėjo 00:00 val. Jaunimas galėjo pasirinkti jiems patinkančią veiklą: žaisti orientacines varžybas Raudondvario dvaro teritorijoje, pasidomėti įvairiais cheminiais eksperimentais, sužaisti vieną ar kitą žaidimą su virtualios realybės akiniais, dalyvauti tradiciniuose žaidimuose. Taip pat pašokti tradicinius liaudiškus šokius su Raudondvario folkloro ansambliu „Piliarožė“. Renginys pasibaigė sekmadienį šv. Mišiomis, kurias aukojo vyskupai Arūnas Poniškaitis ir Lionginas Virbalas.

Mokinius lydėjo tikybos mokytoja Daiva Butkevičienė.