Kaip Kerniaus pagaminta gėlių puokštė pateko į Anglijos karalienės rūmus

Sausio mėnesį mokykloje lankėsi Kernius Vaitulevičius. Jis Kulautuvos vidurinę mokyklą baigė prieš ketverius metus. Šiuo metu Kernius sėkmingai dirba Londone gėlių dizaineriu – floristu. Dar mokydamasis Kulautuvos mokykloje Kernius lankė dailės būrelį, laikė baigiamąjį dailės egzaminą. Matyt, tai ir pastūmėjo jį toliau tobulėti ir siekti naujų meno aukštumų. Susitikime su moksleiviais ir mokytojais, Kernius  pasidalino įspūdžiais apie savo darbą.

Susitikimo dalyvius ypač sudomino tai, kad Kerniaus suprojektuota puokštė  gimtadienio proga buvo dovanota Kembridžo hercogienei Kate  Middleton. Karališkosios šeimos atstovė Kerniaus pagamintomis puokštėmis puikavosi net du kartus. Susitikime Kernius dalinosi Kulautuvos mokykloje praleistų dienų atsiminimais,  ateities sumanymais. Gana profesionaliai Kernius pateikė savo samprotavimus  ir apie Brexito proceso perpektyvas. Tačiau sakė, kad savo ateitį sieja tik su Lietuva.

Mokyklos direktorė Irena Lodienė pasveikino Kernių, pasidžiaugė, kad jis savo veikla garsina Kulautuvos  mokyklą ir padovanojo suvenyrus su mokyklos simbolika.