Ketvirtokų projektinė veikla vyko ,,Knygų kūrimo dirbtuvėlėse“

Atvėrėme duris į spalvingą knygų kūrimo pasaulį, kuriame niekada nebūna nuobodu. Pirmą dieną į svečius atvyko rašytojas ir dailininkas Paulius Juodišius. Atidžiai klausėme jo patarimų ir sukūrėme knygelę ,,Dingusios Saulės byla“. Įgavę pasitikėjimo savo jėgomis antrą dieną susipažinome su rašytojo M. Lobato kūriniu ,,Suknelė iš jūros bangos“ , čiupome ,,fantazijos adatą“ ir sukūrėme sukneles iš gėlių, debesų, ananasų, laikrodžių... Trečią dieną dirbtuvėlėse patys gaminome popierių iš makulatūros savo trečiajai knygelei. Taip gimė ypatinga 3 m knyga su ketureiliais ,,Jeigu būčiau...“. Džiugina projektinės veiklos metu sukurtos knygelės: ,,Dingusios Saulės byla“, ,, Suknelė iš...“, ,,Žvejo melagio pasaka“, ,,Jeigu būčiau...“, ,,Pasaka be galo“. Knygelių viršelius nupiešė arba pagamino patys vaikai.Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.