AČIŪ MOKINĖMS IR MOKYTOJOMS

Graži tradicija kiekvienais metais pagerbti gabiausius Kauno rajono mokinius bei jų mokytojus, kurie įvairiose olimpiadose ir konkursuose skynė pergales ir taip garsino rajono vardą. Šiemet šventė vyko Raudondvario dvare. Joje buvo pagerbtos net 4 mūsų mokyklos mokinės bei 2 mokytojos. Medaliai ir dovanos įteikti dešimtokėms Orestai Augytei, pelniusiai aukso medalį Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje mitybos srityje, Airai Kupčiūnaitei ir Emilijai Bartkevičiūtei, laimėjusioms bronzą tarptautinėje mokinių projektų olimpiadoje VILIPO; dvyliktokei Gabijai Dzetaveckaitei, laimėjusiai pirmąją vietą Kauno rajono dailės olimpiadoje. Mokines ruošė dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Daiva Sasnauskienė ir chemijos mokytoja ekspertė Kolomba Bulotienė. Tariame AČIŪ ir mokytojoms, ir mokinėms! Linkime sėkmės ateity kuriant ir tyrinėjant!Europos socialinio fondo agentūra
Programa „Erasmus+“
Projektas "Kokybės krepšelis"

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Mokinių ugdymo karjerai informacinė sistema

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

The Project ' DIGITAL ENGLISCH'

Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Nacionalinė švietimo agentūra

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Vaiko teisių linija
LIONS QUEST LIETUVA

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.