Kauno r. 8-9 klasių mokinių chemijos konkursas

Penktadienį mūsų mokykla sulaukė svečių iš Kauno rajono mokyklų. Mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs Kauno r. 8-9 klasių mokinių chemijos konkursas. Jame dalyvavo 11 komandų iš Raudondvario, Neveronių, Babtų, Domeikavos, Piliuonos, Vandžiogalos, VDU Ugnės Karvelis ir Vilkijos gimnazijų bei Ežerėlio, Garliavos Adomo Mitkaus ir Kulautuvos pagrindinių mokyklų. Svečius pasveikino ir palinkėjo sėkmės mokyklos direktorė Jolita Velžienė.

Mokiniai varžėsi protų mūšyje, turėjo įvardinti laboratorinius indus ir prietaisus, parašyti medžiagų formules ir pavadinimus, atsakyti į klausimus apie atomo sandarą, išspręsti uždavinį, junginius pavaizduoti struktūrinėmis formulėmis bei pagaminti junginių molekulių modelius.

Kova vyko labai permainingai. Buvo daug džiaugsmo ir nusivylimo, kad ne viską dar išmoko. Susumavusi rezultatus vertinimo komisija paskelbė nugalėtojus:

1 vieta – Kulautuvos pagrindinės mokyklos komanda;

2 vieta – Babtų ir Raudondvario gimnazijų komandos;

3 vieta - Vandžiogalos, VDU Ugnės Karvelis ir Domeikavos gimnazijų komandos.

Sveikiname Kulautuvos mokyklos komandą: Justiną Kaminską, Odetą Ziubaitę, Deivą Kaminskaitę ir Deimantę Bureikaitę su pergale.

Nugalėtojų komandos apdovanotos Kauno r. Švietimo centro diplomais, o komandos nariai - padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Visi konkurso dalyviai gavo Kauno r. švietimo centro padėkas ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Justino Urbanavičiaus padėkas ir dovanėles.

Konkursui užduotis ruošė ir jį vedė mokytoja Kolomba Bulotienė.

Dėkojame vertinimo komisijai: Daliai Česnavičienei, Editai Jarienei, Ritai Rimeikei, Linai Elenai Petrauskienei ir Eligijai Švedaitei - Bakšienei už nuoširdų darbą.