GAMTOS IR TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ SAVAITĖ

Balandžio 15-19 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitė, kurią organizavo Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės mokytojai.

PIRMADIENIS. SKAIČIŲ PASAULIS. MATEMATIKOS DIENA.

Mokytoja Žaneta Lydekienė paskelbė matematikos viktorinos klausimus 5-8 klasių mokiniams. Po 4 pamokų chemijos kabinete 6 klasės mokiniai Matas Šmatauskas ir Domas Čeplevičius pristatė savo tiriamąjį darbą ,,Fibonačio sekos paieška“. Pristatymo klausėsi 5-7 klasių mokiniai.

ANTRADIENIS. ĮDOMUSIS MOKSLO PASAULIS.

Visą dieną vyko ,,Biologijos pamokos kitaip“, kurias vedė mokytoja Lina Juškienė. Jų metu mokiniai miške vykdė įvairias veiklas ir atliko užduotis.

Po 6 pamokų chemijos kabinete vyko žaidimas ,,TAIP.NE“. Tema ,,BIOLOGIJA“. Žaidimą vedė mokytoja Kolomba Bulotienė. Žaisti panoro nemažas būrys mokinių.

Žaidimą laimėjo dešimtokė Deimantė Riepšaitė ir devintokė Barbora Komskytė. Sveikiname J

Paskelbti viktorinos ,,Paslaptingas mokslo pasaulis“ klausimai.

TREČIADIENIS. CHEMIJOS ir IT DIENA.

Mokytoja Lina Januševičienė pravedė viktoriną mobiliais įrenginiais ir buvo išrinktas IT žinovų dešimtukas.

IT pamokose mokiniai kūrė ,,Gamtos ir tiksliųjų mokslų savaitės“ logotipą.

Po 4 pamokų chemijos kabinete 11 klasės mokiniai Nojus, Timas ir Nerijus demonstravo įdomiuosius chemijos bandymus.

Mokyklos tarybos nariai išleido stendą apie interneto grėsmes.

Visą dieną vyko ,,Chemijos pamokos kitaip“, kurių metu mokiniai mokė mokytoją Kolombą.

KETVIRTADIENIS. GEOGRAFIJOS DIENA.

Vyko ,,Geografijos pamokos kitaip“, kurių metu mokiniai mokėsi kitose erdvėse. Pamokas vedė Diana Tovtkevičienė.

9-11  kl. mokiniai kartu su fizikos mokytoja Edita Bardauskaite vyko į KTU fizikos laboratoriją, kur atliko įvairius fizikos bandymus

Vyko Kauno r. mokinių konkursas ,,ERUDITŲ TURNYRAS“. Mūsų mokyklos komanda ,,Gudručiai“ laimėjo antrą vietą. Sveikiname J

PENKTADIENIS. ,,STICHIJŲ MŪŠIO“ DIENA

Mokykloje svečiavosi Šakių rajono chemijos mokytojai. Atvirą integruotą chemijos-biologijos pamoką 9 klasėje ,,Metalai žmogaus organizme“ vedė mokytojos Lina Juškienė ir Kolomba Bulotienė.

Po 5 pamokų mokyklos mažojoje salėje vyko tradicinis ,,STICHJŲ MŪŠIS“, kuriame komandos Oras, Žemė, Vanduo ir Ugnis pristatė savo namų darbus ir atsakinėjo į mokytojų sugalvotus klausimus iš geografijos, matematikos, biologijos,  chemijos ir fizikos dalykų.

Mūšį laimėjo komanda Oras – vienuoliktokai Nerijus ir Paulius G., dešimtokė Deimantė, devintokė Simona, aštuntokas Dovydas ir septintokė Gabija D. Sveikiname J

Prie chemijos, fizikos ir geografijos kabinetų vis savaitę buvo eksponuojami mokinių darbai ir informaciniai stendai.

Dėkojame Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės mokytojams už renginių organizavimą.

Dėkojame visiems mokiniams, aktyviai dalyvavusiems įvairiose veiklose.