Skip to main content

Gegužės 6 d. 6 klasės mokiniai dalyvavo Kultūros paso edukacijoje "Viktorina Kauno pilyje". Šeštokai susipažino su Kauno pilies istorija, apžiūrėjo įdomiausius eksponatus ir patalpas, įgytas žinias pasitikrino atsakinėdami į viktorinos klausimus. Išvyką organizavo klasės vadovė Odeta Burneikienė.