
Balandžio 28 d. vykęs tęstinis projektas „Kuriu gamtoje“ dar kartą subūrė Kauno rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bendruomenes į prasmingą, patyriminę veiklą po atviru dangumi.
Šių metų dirbtuvės buvo skirtos Kanklių metams, tad gamtoje netrūko muzikos, kūrybos ir lietuviškų tradicijų skambesio. Vaikai ne tik kūrė iš gamtinių medžiagų, bet ir patys dekoravo pagamintas kanklytes tautiniais raštais, klausėsi gyvai atliekamų kanklėmis melodijų bei drąsiai improvizavo.
Didelis kanklių maketas, natūralios gamtos medžiagos ir gyva muzika leido vaikams patirti kūrybą visais pojūčiais – liesti, girdėti, matyti ir jausti. Šis projektas ne tik skatino meninę saviraišką, bet ir stiprino ryšį su gamta, bendruomeniškumą bei pažinimą.
Džiaugiamės prasmingu Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyriaus, Kauno rajono meno mokyklos ir Kauno rajono švietimo centro bendradarbiavimu, kuris padeda auginti kūrybingus, smalsius ir pilietiškus vaikus.
2026 Gegužė 04
-
1254
