"Judesio" šokėjos - Lietuvos šiuolaikinių šokių čempionės

Kovo 7 d. Vilniuje vyko Lietuvos atviras šiuolaikinių šokių čempionatas "LITHUANIAN DANCE AND CONTEMPORY DANCE 2020". Džiugu, kad Kulautuvos pagrindinės mokyklos "Judesio" šokėjos pasiekė puikių rezultatų. Jauniausių grupėje šokis "Mažieji samurajai" buvo įvertintas pirma vieta. Į finalus pateko šokiai: "Tarp gėlių" - 4 vieta, "Mes ne tokios" - 5 vieta, "Stebuklingas lagaminas" - 6 vieta, "Visada kartu" - 7 vieta. Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.