„JUDESIO“ šokėjos– Lietuvos atviro šiuolaikinių šokių čempionato finalo dalyvės ir prizininkės

Kovo 2 d. Rokiškio kultūros centras kvietė šokio mylėtojus į Lietuvos atvirą šiuolaikinių šokių čempionatą  „Lithuania show dance and contemporary dance championship 2019“.

Į Rokiškį atvyko šokėjai ne tik iš Lietuvos didžiųjų miestų, bet ir iš Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. Šokėjų kompozicijas vertino tarptautinė profesionali komisija. Smagu, kad Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos aerobikos ir šiuolaikinių šokių kolektyvo „Judesys“ atstovės grįžo su taure ir medaliais.

Airos Kupčiūnaitės, Saulės Šileikaitės, Beatričės Skapčiūtės, Mikos Kaminskaitės ir Gabijos Dzetaveckaitės, Kamilės Jakubavičiūtės atliktas šokis „Mes ne tokios“ buvo įvertintas trečia , „Tekančios saulės šalyje“ – ketvirta vieta. Dvejetų konkurse Gabija ir Beatričė finale laimėjo ketvirtą vietą, Saulė ir Airą – šeštą vietą. Vaikų amžiaus grupėje Mintautės Kernazickaitės, Urtės Samerdokaitės, Gretos Mažeikaitės, Airos Kupčiūnaitės, Saulės Šileikaitės ir Elenos Bernotaitės šokis „Tarp gėlių“ buvo įvertintas 5 vieta. Emilija Petrauskaitė, Ieva Laurinavičiūtė, Deiva Kaminskaite, Mintautė Kernazickaitė, Greta Mažeikaitė, Urtė Samerdokaitė, Rugilė Samerdokaitė, Elena Bernotaitė, Aurėja Biliūnaitė, Gabija Grabauskaitė, Urtė Veličkaitė atliko kompoziciją „Stebuklingas lagaminas“ šou stiliaus šokių grupėje ir laimėjo ketvirtą  vietą. Gabija Dzetaveckaitė pirmą kartą jėgas išbandė solo atlikėjų konkurse. Džiaugėsi patekusi į geriausių Lietuvos šokėjų dešimtuką.

Didžiuojamės šokėjomis, kurios garsina Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos vardą.

Mokytoja Odeta Burneikienė