Mokyklos naujienos

Mokinių kūrybinė konferencija: „Lietuvos šimtmečio kankiniai“

2019 m. vasario 28 dieną Kauno arkivyskupijos salėje vyko 9 – 12 kl. mokinių kūrybinė konferencija: „Lietuvos šimtmečio kankiniai“. Joje dalyvavo jaunuoliai iš Kauno „Saulės“, „Vyturio“, „Rasos“, „Santaros“, „Stepono Dariaus ir Stasio Girėno“, Jonavos „Jeronimo Ralio“ gimnazijos ir Kulautuvos pagrindinės mokyklos. Buvo pristatyta 14 pranešimų (interviu, dailės darbai, savo kūrybos poezija, publicistiniai pranešimai) apie mūsų tautos tikėjimo ir laisvės kankinius .

Mūsų mokyklos dešimtokė Deimantė Riepšaitė pristatė pranešimą: „Lietuvos partizanai, paaukoję savo gyvybę tikėjimo labui, priešindamiesi okupacijai”. Džiugu, kad ir šiandienos jaunimui rūpi tiesa, dora, tikėjimas, sąžiningumas, laisvė. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir vertingomis dovanomis.

  • Created on .

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.