Kiti pasiekimai

Kulautuvos pagrindinės mokyklos komanda - Kauno rajono mokyklų vicečempionė

Balandžio 4 d. Garliavos sporto centre vyko 2018 m Kauno r. mokinių sporto žaidynių aerobinės gimnastikos varžybos. Tikslas - išaiškinti geriausius rajono aerobinės gimnastikos sportininkus ir pajėgiausias komandas. Varžybas vykdė Lietuvos aerobikos federacija, Kauno r. Kultūros, švietimo ir sporto skyrius.

 Džiugu, kad šiose varžybose puikiai pasirodė Kulautuvos pagrindinės  mokyklos sportininkės. Grupinį pratimą atliko Laura Kuznecovaitė, Augustė Pikelytė, Meda Urbonaitė, Akvilė Bulotaitė ir Deimantė Riepšaitė. Jos tapo čempionėmis jaunimo grupėje. Deimantė Riepšaitė laimėjo sidabro medalį toje pačioje amžiaus grupėje merginų vienetų rungtyje. Šioje rungtyje antrą vietą iškovojo Gabija Dzetaveckaitė jaunių amžiaus grupėje. Trečią vietą grupiniame pratime jaunučių amžiaus grupėje laimėjo: Augustė Litvinė, Elena Bernotaitė, Urtė Veličkaitė, Deiva Kaminskaitė, Evita Vingrytė. Šauniai pasirodė Mintautė Kernazickaitė, Mėta Spudytė, Greta Mažeikaitė, Mika Kaminskaitė, Saulė Šileikaitė ir Aira Kupčiūnaitė.  Mokines ruošė mokytoja Odeta Burneikienė.

  • Created on .

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.