Kiti pasiekimai

„JUDESIO“ šokėjos– Lietuvos atviro šiuolaikinių šokių čempionato finalo dalyvės ir prizininkės

Kovo 3 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kvietė šokio mylėtojus į Lietuvos atvirą šiuolaikinių šokių čempionatą  „Lithuania show dance and contemporary dance championship“.

Į Vilnių atvyko šokėjai ne tik iš Lietuvos didžiųjų miestų, bet ir iš Latvijos. Šokėjų kompozicijas vertino tarptautinė profesionali komisija. Smagu, kad Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos aerobikos ir šiuolaikinių šokių kolektyvo „Judesys“ atstovės grįžo su taure ir medaliais. Airos Kupčiūnaitės, Saulės Šileikaitės, Beatričės Skapčiūtės, Mikos Kaminskaitės ir Gabijos Dzetaveckaitės atliktas šokis „Tekančios saulės šalyje“ buvo įvertintas trečia vieta. Dvejetų konkurse Gabija ir Beatričė finale laimėjo ketvirtą vietą. Vaikų amžiaus grupėje Mintautės Kernazickaitės, Urtės Semardokaitės, Gretos Mažeikaitės, Airos Kupčiūnaitės, Saulės Šileikaitės ir Elenos Bernotaitės šokis „Tarp gėlių“ buvo įvertintas 5 vieta. Emilija Petrauskaitė, Ugnė Budreikaitė, Kamilė Jakubavičiūtė, Ieva Laurinavičiūtė, Deiva Kaminskaite, Evita Vingrytė atliko kompoziciją „Sapnų karalystėje“ „contepory“ stiliaus šokių grupėje ir laimėjo penktą vietą.

Didžiuojamės šokėjomis, kurios garsina Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos vardą.

Mokytoja Odeta Burneikienė

  • Created on .

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.