Parašėme projektą „Man svarbus kitas - aš svarbus kitam", gavome finansavimą, pradedame vykdyti :)

Jaunimo reikalų departamento prie SADM skelbtas atvirųjų jaunimo erdvių konkursas mums tapo puikia galimybe sudaryti dar geresnes sąlygas jaunimui užsiimti prasminga veikla ir saugiai, aktyviai leisti laisvalaikį, siekti savirealizacijos visuomenėje, integruotis į Kulautuvos miestelio bendruomenę, stiprinti ryšį su ja, ugdyti reikalingus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Laukiame karantino atlaisvinimo, kad galėtume vykdyti numatytas veiklas, ir ruošiamės – šiandien mokyklą jau pasiekė oro ritulio stalai, lauko teniso raketės, dideli lauko šachmatai. Bus smagu!